“Inimloomad ja loominimesed” Hotell Euroopa fuajee

20160330_150742 20160330_150641 20160330_150121 20160330_150026

 

“… угрожающий, себе на уме, осмотрительный, мощный, умный, храбрый – человек в шкуре животного..”, ” … threatening, canny, circumspect,powerful,smart, brave …”
Inna Klaos
” … aga tead… Sinu eelnevad maalid on neis tiigrites…!!!”
Kerttu Soans
” … see tiiger on ikka sinu sees. Ehk kardad, et on väga võimsalt, pead tal suukorvi ees hoidma, ehk kardad, et on väge täis tiiger, et pead suukorvi ees hoidma. Loomaaias sündinute jaoks on see ilmselt ainus reaalsus. Vabaduses nad vastu ei peaks. Me ju ka ei kipu metsa elama. Oleme meelsasti linnas vangis. Mõni metsaelanik ehk mitte. Aga, harjub ka ära. Aja indiaanlane reservaadist preeriasse tagasi. Kas läheb?”
Peeter Sauter
” … ma arvan, et see käib üldse inimeste kohta… aga samas, kõigi isiksuslik areng ei ole selline, et nad selleni jõuaksid. Üllatavalt palju inimesi “saab valmis” nooruki- või noores täiskasvanueas… ja jäävad aastateks tammuma neisse samadesse skeemidesse…ja kui elu toob olukordi, mis sunnivad arenema, leidma lahendusi uuel tasemel, siis neil on nii tugev vastupanu, et nad jäävad haigeks ja kasvõi surevad enneaegu, aga muutusi ette ei võta…”,
“… eks seda sügavust võib defineerida erinevalt… See võib olla sügav joove mingist ainest… ja kaasaminek mingi hävitava instinktiga… aga vahel on see loobumine oma “minast” ja minek sellest välja…ehk siis loobumine teadvusest ja sukeldumine alateadvusse…erinevatesse olemise võimalustesse. Noh, ilmselt on veel lähenemisviise”.
Ellu Eik